Koordynator Dystrybucji Materiałów Marketingowych
TAP.TALENT
Wrocław, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku pełni funkcję Project Managera. Koordynuje proces produkcji materiałów online i offline zgodnie ze zdefiniowanymi standardami i procedurami.

Osoba ta zajmuje się wszystkimi aspektami zarządzania projektami, jednocześnie wspierając wewnętrznych klientów marketingowych i współpracując z zewnętrznymi agencjami i dostawcami.

Główne zadania obejmują :

  • Bycie odpowiedzialnym za proces produkcji materiałów promocyjnych z zewnętrznymi dostawcami i drukarniami.
  • Współpraca, komunikacja i konsultacje z klientami wewnętrznymi podczas opracowywania projektu, a także wymiana najlepszych praktyk i najnowszych trendów.
  • Koordynacja projektu i śledzenie go na wszystkich etapach produkcji.
  • Formułowanie zapytań i briefów dla zewnętrznych agencji, freelancerów i dostawców.
  • Organizacja wysyłek i dystrybucja materiałów promocyjnych w Europie i USA.
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami (analiza ofert, składanie zamówień i przegląd faktur).
  • Nadzorowanie harmonogramów projektów, kontrola kosztów i analiza procedur pracy.
  • Administracja sklepem marketingowym (prezenty, wizytówki).
  • Obsługa specjalnych projektów i wykonywanie powiązanych obowiązków w razie potrzeby.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe w powiązanej dziedzinie lub minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania projektami, dbałość o szczegóły.
  • Multizadaniowość.
  • Kreatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy :

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Zajęcia językowe.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Przyjazna atmosfera.
  • Karta Multisport.
  • Zgłoś tę pracę