Pomocnik produkcji - 20 zł netto/h - dla uczniów i studentów
studencka agencja pracy
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy studentów i uczniów zaocznych do pracy jako pomocnik na produkcji. Miejsce pracy to Piaseczno Zakres obowiązków : - prace pomocnicze - przygotowanie materiału do obróbki - szlifowanie, polerowanie - sprawdzanie stanów magazynowych Praca nie jest ciężka fizycznie.

Wymagamy dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14,14-22,22-6), praca przebiega tygodniami naprzemiennie. Wymagamy statusu ucznia / studenta z ważną legitymacją szkolną / studencką - jest to warunek konieczny! Oferujemy umowę zlecenie na okres około 6 miesięcy, po tym czasie możliwa jest umowa o pracę.

Stawkę podstawową 20 zł netto. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt przez formularz Do zgłoszeń prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku