Spawacz MIG/MAG - prefabrykaty betonowe -Belgia - Antwerpia, Belgia
EUROPEAN STEEL SUPPORT Sp. z o.o.
Torun, Poland
‎8 godz. temu
source : europa.jobs

EUROPEAN STEEL SUPPORT Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy.

Od wielu lat zatrudnia ponad 100 pracowników z wielu państw Unii Europejskiej w tym z Polski. Ceniąc pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów oferuje pracę dla ludzi pragnących nawiązać z firmą stałą współpracę.

Poszukujemy spawaczy MIG / MAG którzy chcieliby się podjąć pracy na terenie Belgii - Antwerpii. Zakres obowiązków : - spawanie koszy zbrojeniowych i elementów potrzebnych w procesie prefabrykacji betonowej - spawanie elementów według rysunku technicznego Wymagania : - doświadczenie w pracy jako spawacz MIG / MAG / semi automatic- - język angielski - w stopniu komunikatywnym - Samochód - warunek - ważne certyfikaty spawalnicze - uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane - certyfikat VCA - mile widzianyOferujemy : Oferujemy : - zakwaterowanie - całkowity koszt zakwaterowania po stronie pracodawcy - zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Belgii do kwoty 330 zł - zwrot kosztów dojazdów do pracy - rozliczenie na zasadzie kilometrówki - po przepracowanych 3 miesiącach wypłacamy ekwiwalent 60 euro na ubrania robocze - możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia (17 euro miesięcznie)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku