Team Leader
XPO Logistics
Gromadka, PL
5 d. temu

LUDZIE, TECHNOLOGIA, ZASOBY I EKSPERTYZA, które współdziałają na całym świecie, aby pomóc naszym klientom osiągnąć sukces.

Chcesz poznać smak życia w XPO Contract Logistics? Wypróbuj i przetestuj nasze możliwości.

Inna Logistyka.

W XPO Logistics, uważamy, że nasi Pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Twoja praca będzie polegała głównie na zarządzaniu podległym personelem oraz kontroli procesów zachodzących na zmianie w powierzonym obszarze operacyjnym.

Jeśli szukasz możliwości rozwoju i lepszego stylu życia, dołącz do XPO Contract Logistics.

Płace, benefity I znacznie więcej.

Chętnie sięgamy po najlepszych, dlatego oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz kafeteryjny system benefitów, w tym : prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz dodatkowo posiłek na nasz koszt i transport.

26 dni urlopu dla każdego. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Przyjemną atmosferę, gdzie wszyscy zwracają się do siebie po imieniu.

Współtworzenie oddziału od podstaw (greenfield culture).

Lokalizacja : Osła k / Bolesławca

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Krzywa

Co będziesz robił w ciągu typowego dnia?

 • Realizował zadania operacyjne zgodnie z zapotrzebowaniem organizacji w jednym z obszarów : przyjmowanie towaru, pobieranie towaru, kompletowanie zamówień, pakowanie, obsługa zwrotów, zapewnienie zgodności stanów magazynowych
 • Wspierał kierownika przy planowaniu, organizowaniu i nadzorowaniu pracy podległego zespołu Pracowników oraz sprawował bieżącą kontrolę nad realizacją powierzonych im zadań.
 • Koordynował pracę podległego zespołu
 • Wspierał kierownika w zapewnieniu ciągłości operacji magazynowych oraz w przestrzeganiu obowiązujących norm i procedur.
 • Uczestniczył w realizacji koncepcji i projektów ciągłego doskonalenia w obszarze pracy. Proponował i wdrażał usprawnienia w obszarach magazynowych
 • Ściśle współpracował z kierownikiem danego obszaru oraz raportował zgodnie z potrzebami przełożonych.
 • Wspierał zespół w utrzymaniu kultury bezpieczeństwa, a także w utrzymaniu ładu i czystości w miejscu pracy
 • Czego potrzebujesz, żeby aplikować?

 • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
 • Masz wiedzę oraz praktyczną znajomość zarządzania procesami. Doświadczenie w obszarze logistyki lub produkcji będzie dodatkowym atutem.
 • Wiesz jak obsługiwać pakiet MS Office, a Twoja znajomość programu Excel jest na poziomie średniozaawansowanym.
 • Umiesz motywować i angażować podległy zespół.
 • Posiadasz umiejętność analizy i interpretacji wyników operacyjnych, pracy ze wskaźnikami KPI oraz podejmowania decyzji w oparciu o dane
 • Masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu. Posiadasz umiejętność skutecznego komunikowania się z grupą co najmniej 20 współpracowników
 • Umiejętność rozwiązywania problemów nie stanowi dla Ciebie wyzwania.
 • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym, również w nocy i w weekendy.
 • Mile widziana znajomość podstaw języków angielskiego lub rosyjskiego.
 • Jesteśmy dumni z kultury wysokiej współpracy, w której oferujemy wsparcie i rozwój naszych pracowników. W zamian za zaangażowanie, motywację i entuzjazm, oferujemy najlepsze atrakcyjne miejsce pracy w regionie.

  Jeśli jesteś gotowy, aby zrobić jeden wielki krok naprzód i być częścią przyszłości naszej firmy, rozwój Twojej kariery jest zaledwie o jedno kliknięcie.

  XPO dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie logistyki magazynowej dla największych firm na świecie, w tym do Disney, Pepsi, L'Oréal, Toyota i wielu innych.

  Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą transportową na liście Fortune 500, a to dopiero początek.

  Powyższe stwierdzenia mają na celu opisanie ogólnego charakteru i poziomu pracy wykonywanej przez osoby przypisane do tej klasyfikacji.

  Nie należy ich interpretować jako wyczerpującej listy wszystkich obowiązków i umiejętności wymaganych od tak sklasyfikowanego personelu.

  Wszyscy pracownicy mogą być, w razie potrzeby, zobowiązani do wykonywania obowiązków wykraczających poza normalne obowiązki.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku