Spawacz
OK JOB
Legnica, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

ZATRUDNIMY SPAWACZY MAG-135 Працевлаштуєпо зварювальників МАГ-135 Agencja Pracy OK Job Sp. z o.o. wpisana do rejestru agencji zatrudniania pod numerem 12732, poszukuje dla swojego klienta z branży produkcyjnej kandydatów do pracy na stanowisku : Spawacz Nowa Wieś Legnicka / woj.

Dolnośląskie Zakres obowiązków :

  • obsługa robotów spawalniczych
  • spawanie struktur metalowych do siedzeń samochodowych,
  • kontrola jakości komponentów wchodzących do procesu produkcji Oczekujemy :
  • możliwość pracy w systemie 3 zmianowym
  • aktualny certyfikat + książeczkę spawalniczą MAG 135 Oferujemy :
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia długoterminowego;
  • Wynagrodzenie podstawowe : 2670 zł brutto >
  • po 3 miesiącach pracy : 2850zł brutto

  • Premie : *premia miesięczna do 800zł brutto *dodatkowo premia kwartalna do 300zł brutto
  • Program poleceń
  • Opieka koordynatora Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym proszone są o przesłanie CV Napisz lub zadzwoń i zapytaj o inne oferty w Polsce! Administratorem danych jest OK JOB Sp.
  • z o.o. z siedzibą w Jarosław 37-500, ul. Podzamcze 41. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

    Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.