Inżynier budowy
ATAL S.A.
Gdynia/Gdańsk
6 d. temu

Obowiązki

wsparcie Kierownika Budowy w realizacji inwestycji

nadzór i współpraca z Podwykonawcami

prowadzenie zamówień materiałów, koordynowanie rozliczeń Podwykonawców

nadzór nad terminowością wykonywania prac i dostawami materiałów

monitorowanie jakości i zgodności prowadzonych robót z dokumentacją oraz warunkami technicznymi wykonania

dbałość o należyte przestrzeganie zasad BHP na budowie

prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcami

koordynacja prac budowlanych w ramach powierzonego zakresu procesu budowlanego

uczestnictwo w odbiorach robót

współpraca z zespołem, m.in. kierownikiem filii, kierownikami i inżynierami budów, kierownikami i pracownikami działów wykończeni

prowadzenie dokumentacji budowy

prawidłowe dokumentowanie i raportowanie realizowanych zadań

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne (kierunek : budownictwo lub architektura)

samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji

dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i komunikatywność

rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

chęć poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia

umiejętność prawidłowego czytania dokumentacji technicznej, budowlanej

umiejętność analitycznego weryfikowania dokumentów

umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów handlowych

biegła obsługa komputera (MS Office, Auto Cad)

znajomość języka angielskiego

prawo jazdy kat. B

gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Oferujemy

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

szkolenia wewnętrzne

pracę w młodym, ambitnym zespole.

IB / 190 / GAGD

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem

Klikając w przycisk "Wyślij aplikację" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ATAL S.A., zgadzasz się na przetwarzanieprzez ATAL S.

A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane wogłoszeniu.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie Formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji i dołączenie go do aplikacji.