pracownicy na budowy do Niemiec
Vista-Constructions
Suwałki, Podlaskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma Vista-Constructions Sp. z o. o. to Przedsiębiorstwo Wielobranżowe założone z Krakowa Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko : CIEŚLA SZALUNKOWY MURARZ ZBROJARZ POMOCNIK hydraulik Miejsce pracy : Niemcy Wymagania : - mile widziane doświadczenie - umiejętność współpracy w grupie - chęć do pracy Oferujemy : - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ZUS, urlopy 30 dni, chorobowe) - zorganizowane i opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie i - transport do pracy (bez potrąceń z wynagrodzenia) - narzędzia pracy I odzież roboczą - stałą opiekę lekarską - zaliczki, wyjazd I zjazd z kontraktu (opłacony, zorganizowany) - pomoc przy uzyskaniu zwrotu podatku z Niemiec i uzyskaniu dodatku rodzinnego - nie wymagamy znajomości języka niemieckiego! Praca w polskich ekipach - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej firmie budowlanej Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv z klauzulą na adres lub / I o kontakt telefoniczny tel.

505 089 902 Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Vista - Constuctions (ul.

Morawskiego 5, 30-102 Kraków) w celu realizacji procesu rekrutacji .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku