Specjalista ds. kontrolingu
Maspex Wadowice
wadowice, poland
3 d. temu

Kluczowe zadania

  • kontrola oraz korekta danych podstawowych
  • kontrola oraz pomoc w administrowaniu elementami kontrolingowymi w SAP, BW, BPS
  • sprawdzanie poprawności i przeksięgowanie błędnych danych w systemie SAP i BW
  • wdrażanie narzędzi i standardów kontrolingu w spółkach Grupy
  • bieżąca współpraca z Działem Księgowym
  • analiza szczegółowa kosztów oraz odchyleń od planów
  • sporządzanie raportów cząstkowych kosztowo-przychodowych
  • aktywny udział w procesie budżetowania
  • przygotowywanie odpowiednich instrukcji oraz szkolenie użytkowników związane z rozwojem systemu SAP, BW, BPS
  • Szukamy Ciebie jeśli :

  • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne (kontroling, rachunkowość, zarządzanie)
  • możesz pochwalić się wiedzą z zakresu kontrolingu
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, a w szczególności Excel i Access nie mają przed Tobą tajemnic
  • dobrze komunikujesz się w języku angielskim będzie Ci on potrzebny do kontaktu z zagranicznymi spółkami Grupy
  • dokładność, rzetelność oraz zdolności analityczne to Twoje mocne strony
  • cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność, potrafisz dobrze organizować swoją pracę, a presja czasu działa na Ciebie mobilizująco
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • masz prawa jazdy kat. B
  • Zapewniamy :

  • interesującą pracę w centrali stabilnej, renomowanej firmy, w Wadowicach
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • zdobywanie doświadczenia w dynamicznym, nastawionym na współpracę zespole
  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych oraz wiedzy z zakresu finansów, kontrolingu
  • wsparcie w zakresie Twojego rozwoju przez proponowanie zindywidualizowanego pakietu szkoleniowego
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych w wybranym obszarze
  • możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych oraz międzynarodowych certyfikatów (ACCA; CIMA; CFA)
  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport
  • Aplikuj