PHP/JS Developer – Traffic
RTB House
Warsaw, Poland
3 d. temu

Zadania :

  • praca nad rozwojem aktualnych skryptów i aplikacji;
  • utrzymywanie i rozwój aktualnego systemu do automatyzacji zadań;
  • przygotowanie kampanii reklamowych od strony technicznej;
  • obsługa systemu reklamowego;
  • tworzenie nowych skryptów / modułów aplikacji;
  • wsparcie zespołu Technical Account Managerów;
  • generowanie raportów z baz danych.
  • Wymagania :

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z poniższymi technologiami;
  • znajomość HTML, CSS, JS, XML;
  • bardzo dobra znajomość PHP lub NodeJS oraz chęć pracy z oboma technologiami;
  • bardzo dobra znajomość SQL;
  • bardzo dobra znajomość GIT;
  • bardzo dobra znajomość Linux;
  • znajomość Jenkins;
  • umiejętność debugowania przy pomocy narzędzi developerskich w przeglądarce;
  • chęć do nauki i rozwoju.
  • Mile widziane :

  • znajomość Google Analytics, Google Tag Manager;
  • umiejętność konfigurowania i optymalizacji webserwerów Nginx, Apache;
  • znajomość Docker;
  • doświadczenie w branży reklamowej.
  • Oferujemy :

  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online w Polsce;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;
  • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • przyjazną atmosferę pracy.
  • Zgłoś tę pracę