Researcher IT - młodszy konsultant ds rekrutacji
Human Resources / Zasoby ludzkie
Warszawa
2 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie i kontakt z kandydatami z wewnętrznej bazy danych
  • Wyszukiwanie kandydatów metodą bezpośrednią
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami
  • Wsparcie administracyjne pracy konsultantów
  • Selekcja aplikacji
  • Organizowanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Profesjonalizm, pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność szybkiego docierania do informacji, ich analizy i wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Swobodne korzystanie z narzędzi informatycznych
  • Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
  • Motywacja do ciągłego rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz :

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • Oferujemy

  • Podstawa + nielimitowany system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Ciekawą pracę w zespole dzielącym się wiedzą
  • Współuczestnictwo w realizacji interesujących projektów rekrutacyjnych
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.