Brygadzista Budowlany
RISER Sp. z o.o.
Jaworzno, Śląskie
15 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą inwestycji kubaturowych i przemysłowych, z siedzibą w Jaworznie. Budujemy głównie na Śląsku, częściowo w Małopolsce.

Aktualnie, w związku z rozwojem firmy, do naszej Brygady wykonawczej szukamy FACHOWCA na stanowisko BRYGADZISTY BUDOWLANEGO, który dołączy do naszej ekipy budowlanej, wyspecjalizowanej w stanach surowych (murarze, cieśle, zbrojarze, dekarze).

Zadania na stanowisku : Organizacja i koordynacja prac podległych pracowników Wykonywanie prac budowlanych Sprawne rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników Udział w sporządzaniu zamówień i odbiorach materiałów Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na inwestycjach Współpraca z Kierownikami i Inżynierami Budowy Nasze oczekiwania : Doświadczenie na stanowisku brygadzisty / majstra Wykształcenie średnie zawodowe / techniczne Znajomość rysunku technicznego, procesów budowlanych Umiejętność organizacji pracy i zarządzania pracą podległego Zespołu Sumienność, odpowiedzialność, decyzyjność Prawo jazy kat.

B Zapewniamy : Stabilne, stałe zatrudnienie Niezbędne narzędzia pracy (posiadamy specjalistyczny sprzęt budowlany) Dojazd z siedziby firmy (Jaworzno) na wybrane inwestycje Benefity tj.

karta sportowa i dodatkowe ubezpieczenie na życie Dobrą atmosferę współpracy, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres : Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku