Ślusarz - Monter konstrukcji stalowych
P.P.H.U. "Maden"
Pszczyna, Polska
2 d. temu
source : Mojapraca

Zakres obowiązków :

Produkcja konstrukcji stalowych, podzespoły kopalnianych sekcji ścianowych itp.

Oczekujemy :

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności samodzielnego składania i sczepiania z dostarczonych części gotowych elementów
  • praktycznej umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych(szlifierka, wiertarka, suwmiarka itp.)
  • mile widziana umiejętność spawania (sczepiania) metodą MAG
  • mile widziane umiejętność obsługi suwnicy z poziomu 0
  • mile widziana obsługa wózka widłowego
  • mile widziana znajomość izometrii
  • Oferujemy :
  • umowę o pracę
  • ubranie robocze
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji
  • W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny

    509 546 996 w godz. 9.00 - 15.00

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych