Opiekunka dla seniora z Mainz (Niemcy)
Curaform
Lublin, Lubelskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO : Pan 74 l / 65 kg / 174 cm, z demencją, chory na Alzheimera, po zawale i udarze, cierpi na nadciśnienie tętnicze, cukrzycę oraz uszkodzenie nerwów obwodowych.

Chory na raka. Używa pampersów. Porusza się na wózku inwalidzkim. Pomaga przy transferach. Potrzebuje wsparcia przy czynnościach higienicznych, jedzeniu i piciu.

Warunki pobytowe : Pan mieszka w mieszkaniu 100m2 , 3 pokoje. DLA OPIEKUNKI : pokój, szafa, łóżko,TV, internet, Flatrate, OBOWIĄZKI : pomoc przy czynnościach higienicznych, zmiana pampersów.

Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, podawanie płynów, przypominanie o zażywaniu leków, podawanie pokarmów w sposób łatwy do pogryzienia.

Prace domowe jak pranie, gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, utrzymanie domu w czystości.Kontakt : Curaform sp.z o.

o. Tel. : 814403444 e- mail :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku