pracownik produkcji
Randstad
Łódź, Łódzkie
4 d. temu

job description

Szukasz swojej pierwszej pracy? A może chciałbyś zmienić pracę? Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest pracować dla międzynarodowej firmy wykorzystującej najnowsze technologie?

Lokalizacja - Łódź (Olechów)

Stanowisko : pracownik produkcji / magazynu

oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • praca w międzynarodowej prężnie działającej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • opieka konsultanta na terenie zakładu
  • miła atmosfera i przyjazne środowisko pracy
  • uczestnictwo w imprezach pracowniczych
  • smaczne i tanie obiady
  • zadania

  • montaż podzespołów
  • kontrola jakości produktów (przeprowadzanie prób i testów jakościowych)
  • oczekujemy

  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • motywacji do pracy
  • Zadzwoń - 501 332 308

    Report this job

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych