JAVA DEVELOPER
EMPIRICA
Wrocław, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Masz szansę dołączyć do utalentowanego zespołu rozwijającego jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów na polskim rynku IT.

Nasz cel jest równie prosty, co ambitny : przy pomocy tworzonego przez nas oprogramowania zmieniamy sposób, w jaki działają rynki kapitałowe.

Tym razem potrzebujemy wsparcia w projekcie utrzymania i rozwoju systemów wspierających procesy biznesowe naszego niemieckiego klienta.

Jesteś doświadczonym developerem, dla którego ważniejsze jest dostarczenie wartości biznesowej niż zastosowanie najnowszej wersji każdego frameworka?

 • Szukasz stabilnego zajęcia i pracy dla przyjaznego klienta? Szukamy właśnie Ciebie, jeśli : masz wieloletnie doświadczenie programowania w języku Java;
 • czujesz się jak ryba w wodzie w analizie złożonych systemów informatycznych; jesteś dobrze zorganizowany i zaangażowany w działaniu;
 • jesteś zorientowany na pracę w zgranym zespole; oczekujesz niebanalnych wyzwań nie boisz się chwycić za słuchawkę i analizować problem z klientem;
 • mówisz dobrze w języku angielskim. Ucieszy nas także, jeśli : masz doświadczenie w modernizacji systemów legacy; znasz język niemiecki.

 • Jako część naszego zespołu będziesz się zajmować m. in : utrzymaniem systemów klienta zarówno w starszych jak i najnowszych technologiach ze stacku Java;
 • tworzeniem nowych systemów dla klienta. Technologie, których używamy : JSE, JEE, Java Spring, Java Swing Angular 2+ Oracle MVN, Nexus, Sonar Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • umowa o pracę lub B2B; kultura firmy oparta na pracy zespołowej i twórczym podejściu do problemów; inwestowanie w Twój dalszy rozwój poprzez szkolenia, kursy i certyfikaty;
 • wykorzystywanie zmyślnych praktyk rozwoju oprogramowania; szereg ciekawych wyzwań projektowych, zarówno od strony technologicznej jak i funkcjonalnej;
 • nauka języków obcych z native speakerami; wspólne imprezy i wyjazdy integracyjne; biuro znajdujące się w pięknej kamienicy położonej blisko wrocławskiego Rynku;
 • elastyczne godziny pracy. Brzmi interesująco? Wyślij do nas swoje CV na podając w tytule numer referencyjny EMPIRICA / JAVALEGACY / 2019.

  Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgodę numer 1. Druga zgoda ma charakter opcjonalny. 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Empirica spółka akcyjna, z siedzibą we Wrocławiu, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.

  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Empirica spółka akcyjna, z siedzibą we Wrocławiu, w celach marketingowych.

  Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres : Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku