magazynier
Randstad
Mysłowice, Śląskie
‎17 godz. temu

job description

Poszukujesz pracy, a może masz już stałą pracę i jesteś zainteresowany podjęciem dodatkowego zatrudnienia? Praca w godzinach porannych.

Firma specjalizująca się w dostarczaniu przesyłek kurierskich poszukuje pracowników na stanowisko : magazynier.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • 1 / 2 etatu
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie na czas
  • zadania

  • załadunek i rozładunek towaru
  • sortowanie przesyłek
  • skanowanie i etykietowanie przesyłek
  • oczekujemy

  • motywacji i chęci do pracy
  • siły fizycznej
  • gotowości do podjęcia pracy w godzinach porannych (04 : 00-08 : 00)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych