Spawacz/robotnik torowy
Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.
Gdańsk, pomorskie
1 d. temu
source : FACHPRACA

Główne obowiązki :

  • Konserwacja torów tramwajowych,
  • Naprawa bieżąca torów tramwajowych,
  • Praca z urządzeniami takimi jak : spawarka, szlifierka torowa, zakrętarka torowa, podbijaki spalinowe, elektronarzędzia,
  • Odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. podstawowe zawodowe,
  • Uprawnienia spawania metodą MAG (135)
  • Uprawnienia spawania łukowego samooosłonowym drutem proszkowym 114 w pozycji podoolnej i w pionie
  • Uprawnienia spawania łukowego elektrodą otuloną MMA 111 w pozycji podolnej i w pionie,
  • Komunikatywność,
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności,
  • Systematyczność, dyspozycyjność,
  • Nastawienie na aktywne działanie,
  • Dobra sprawność fizyczna,
  • Umiejętności manualne
  • Mile widziane

  • Uprawnienia na cięcia palnikiem acetylenowo-tlenowym,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • czas pracy zmianowy (wg ustalonego grafiku),
  • wynagrodzenie za pracę (dodatek stażowy, nagroda jubileuszowa, premia miesięczna, premia półroczna),
  • szeroki pakiet socjalny ( wczasy pod gruszą, kolonie, paczki świąteczne, kolonie i obozy dla dzieci,
  • bilety pracownicze oraz dla członków rodziny,
  • możliwość skorzystania z sekcji sportowych ( np. piłka nożna, sekcja rowerowa),
  • dostęp do karty Multisport,
  • dostęp do Planów Kapitałowych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dobra lokalizacja siedziby Spółki.
  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję, iż :

    1)administratorem Pani / Pana danych osobowych są Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. z siedzibą

    w Gdańsku (80-252)przy ul. Jaśkowa Dolina 2, działająca na podstawie wpisu do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000186615, REGON 192993561, NIP 2040000711

    2)inspektorem ochrony danych w Gdańskich Autobusach i Tramwajach Sp. z o.o. jest Pan Marek Rolewicz e-mail służbowy : iod gait.

    pl, nr tel. służbowy 58 / 341-00-21

    3)Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu :

  • przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na pracowników GAIT Sp. z o.o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  • 4)odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa

    5) Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wskazany w ogłoszeniu nie dłużej jednak niż do dnia zakończenia postępowania rekrutacyjnego

    6)posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne- prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

    Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy iod gait.pl

    7)ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2, gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy RODO, z którym można kontaktować się w następujący sposób :

  • listownie : ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa;
  • przez elektroniczną skrzynkę podawczą dostępną na stronie : https : / / www.uodo.gov.pl / pl / p / kontakt;
  • telefonicznie : (22) 531 03 00
  • 8)podanie przez Pana / Panią danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w GAIT Sp. z o.o.

    9)Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.