MONTER- praca dla kobiet i mężczyzn
Human&Hunter
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie poszukujemy osób do podjęcia pracy na stanowisku : MONTER PODZESPOŁÓW AGD I RTV Miejsce pracy : WROCŁAW- PSIE POLE Zadania : - montaż podzespołów RTV i AGD.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!!! Praca od zaraz Oferujemy : - umowę o pracę, - atrakcyjną stawkę godzinową + premie, - pracę od poniedziałku do piątku, - wolne weekendy! - pracę 3-zmianową( 6-14,14-22, 22-6), - opiekę koordynatora na zakładzie.

Oczekujemy : - chęci do pracy, - zaangażowania w realizację powierzonych obowiązków. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dodanie klauzuli w treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp.

z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku