Księgowa / Księgowy
Randstad Polska
Warszawa, Polska
‎21 godz. temu

Dla naszego Klienta, lidera w swojej dziedzinie, firmy należącej do międzynarodowej grupy świadczącej pełen zakres usług inżynierskich, poszukujemy osoby na stanowisko księgowe.

Jeżeli masz doświadczenie w tym obszarze, jesteś samodzielny / a, potrafisz swobodnie komunikować się w języku angielskim - zapoznaj się z tą ofertą.

Wyślij CV, abyśmy mogli oddzwonić i przybliżyć szczegóły.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dużej, międzynarodowej i renomowanej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji,
  • Imprezy integracyjne i sportowe, atmosferę sprzyjającą owocnej współpracy,
  • Benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych),
  • Codziennie pyszna kawa, dostęp do świeżych i zdrowych ziół oraz owocowe środy.
  • zadania

  • Księgowanie dokumentów Spółki (faktury kosztowe, wydatki pracownicze, środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, wyciągi bankowe, listy płac, rozliczenia międzyokresowe),
  • Kontrola zapisów księgowych oraz sprawdzanie ich poprawności pod kątem księgowym i podatkowym,
  • Udział w przygotowywaniu deklaracji, informacji podatkowych i statystycznych (GUS, Intrastat),
  • Udział w zamknięciu miesiąca / roku,
  • Sporządzanie bieżących raportów i analiz,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz prawidłowością i kompletnością dokumentacji księgowej,
  • Obsługa programu finansowo-księgowego w j. angielskim,
  • Współpraca z innymi działami
  • oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości
  • Dobra wiedza z obszaru podatków, Ustawy o Rachunkowości ,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Biegła obsługa programu MS Excel,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Skrupulatność i sumienność,
  • Gotowość do uczenia się i aktualizacji wiedzy.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47