Ustawiacz wtryskarek
Orienta Polska Sp. z o.o.
Bierutów
3 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Bierutów (okolice Oleśnicy)

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347.

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, producenta elektroniki, poszukujemy osoby na stanowisko Ustawiacz wtryskarek.

Zakres obowiązków :

  • Ustawianie i kontrola procesu wtrysku,
  • Wykonywanie przezbrojeń maszyn zgodnie z harmonogramem produkcyjnym,
  • Zmiana form wtryskowych,
  • Kontrola parametrów pracy wtryskarek,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych,
  • Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji produkcyjnej.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. zawodowe, techniczne,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu technologii wtrysku,
  • Znajomość parametrów i obsługi wtryskarek,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład produkcyjny na pełny etat,
  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Prace w systemie 1-zmianowym 8 : 00-16 : 00,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Benefity socjalne - bony na święta, dofinansowanie do urlopu.
  • Zgłoś tę pracę