OPERATOR OBRABIAREK CNC
Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe Spółka Akcyjna
Zabrze, Śląskie
13 d. temu
source : Lento.pl

Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe Spółka Akcyjna jest firmą świadczącą usługi z zakresu wykonywania konstrukcji stalowych, obróbki skrawaniem i ochrony antykorozyjnej.

W związku z intensywnym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów z okolic Zabrza oraz Gliwic do pracy na stanowisko : OPERATOR OBRABIAREK CNC Miejsce pracy : Zabrze, Gliwice Wymagania : wykształcenie min.

zawodowe, doświadczenie jako operator CNC minimum 6 miesięcy, znajomość sterowania Heidenhain lub Fanuc mile widziana, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność programowania sterowników będzie dodatkowym atutem.

Zadania : obsługa maszyn CNC : frezarki, tokarki, centra obróbcze, ustawianie maszyn, zmiana ustawień maszyn, czytanie rysunku technicznego, wykrywanie nieprawidłowości w pracy obrabiarek i powiadamianie utrzymania ruchu, obsługa przyrządów i narzędzi pomiarowych do sprawdzania jakości wykonanej obróbki.

Oferujemy : pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zdobycie doświadczenia zawodowego i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt : Oferty zawierające cv, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych, prosimy przesłać na adres : Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych