elektromechanik
Randstad Polska
Bolesławiec, Polska
3 d. temu

Poszukujemy elektromechaników dla dynamicznie rozwijającej się firmy! Przypnij swoją aplikację i naelektryzuj swoją przyszłość!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy,
  • udział w szkoleniach i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami stosowanymi w przemyśle motoryzacyjnym,
  • zadania

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn produkcyjnych,
  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy,
  • realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • raportowanie wykonanych zadań,
  • oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego o kierunku elektrycznym i elektro pochodnym,
  • doświadczenia min. 2 letniego na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • uprawnień elektrycznych do 1kW - mile widziane,
  • znajomości specyfiki eksploatacji i napraw maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki oraz podstaw pneumatyki - mile widziane,
  • chęci rozwoju,
  • umiejętności pracy w zespole, a także w zadaniach wymagających podzielności uwagi, rozwiązywania problemów i szybkich reakcji na nieprawidłowości.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47