Web Scraping / .NET Developer | Airlines
JCommerce
Wrocław
4 d. temu
source : Just Join IT

Opis projektu :

Dołączysz do zespołu, w którym zajmiesz się tworzeniem innowacyjnej wyszukiwarki połączeń lotniczych. Zbudowane narzędzie ma pomóc w wyszukiwaniu informacji dostosowanych do preferencji użytkownika.

W samej bazie znajdują się dane dotyczące kilkuset milionów połączeń lotniczych. Rozwiązanie ma zapewnić integrację z dziesiątkami systemów rezerwacji biletów lotniczych oraz własnymi botami zbierającymi treści ze stron internetowych oraz obsługiwać kilkaset zapytań na sekundę dla stron internetowych na całym świecie.

W projekcie wykorzystasz nowoczesny stos technologiczny, m.in. : GCP, .NET 6, MongoDB / Redis, pub / sub, RabbitMQ, Docker / Kubernetes.

Klient :

Jedna z największych firm działających na kilkudziesięciu rynkach międzynarodowych w obszarze OTA (Online Travel Agency).

Twórca platformy do obsługi procesu rezerwacji usług turystycznych online, oferującej kompleksową obsługę i pełen wachlarz usług bilety lotnicze, hotele czy ubezpieczenia

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku