FullStack Ruby on Rails Developer
Polcode Sp. z o.o.
Warszawa, PL
3 d. temu
source : Bulldogjob

10 000 - 15 000 pln netto / miesiąc (B2B)Płatny urlop : 20 / 26 dni UoPUmiejętnościRuby - Bardzo dobrzeRuby on Rails - Bardzo dobrzeJavaScript - DobrzeHTML - DobrzeMySQL - DobrzePostgreSQL - DobrzeCSS - DobrzeMongoDB - DobrzeRSpec - DobrzeKogo szukamy?

Język angielski co najmniej na poziomie B2.Opis projektuBędziesz odpowiadać za : Tworzenie od zera oraz rozwijanie istniejących aplikacji opartych o Ruby on Rails - zgodnie z najlepszymi standardami.

Współpracę z pozostałymi członkami zespołu Polcode (devops, frontend, testerzy, PM). Współpracę z klientami z całego świata.

Estymację czasochłonności zadań programistycznych. Rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem.

Jesteśmy polskim software house’em, współpracujemy ze startupami, SaaS’ami i eCommerce’ami z całego świata. Specjalizujemy się w technologiach open-source.

Od 2006 roku wiele nauczyliśmy się o branży IT, dlatego doceniamy Twój czas i wiemy, że oczekujesz konkretnych informacji dotyczących stanowiska, na które aplikujesz.

Pracuj zdalnie z dowolnego miejsca na świecie lub w jednym z naszych biur w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Białymstoku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku