Pracownik magazynu z elektroniką - Sękocin Stary
OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o
Raszyn, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy : Sękocin Stary, gm. Raszyn

Opis stanowiska :

  • czynności pomocnicze w magazynie
  • segregowanie sprzętu elektronicznego
  • wydawanie i przyjmowanie sprzętu elektronicznego na magazyn
  • Wymagania :

  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pracę na dwie zmiany : 6 : 00-14 : 00; 14 : 00-22 : 00
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy i rozwoju zawodowego
  • Prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub o kontakt bezpośrednio z biurem OTTO Oddział Warszawa

    ul. Domaniewska 39A, wejście E, I piętro

    797 185 994

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp.

    z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 754285568 7, REGON 160062988 , KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj.

    w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.