Przedstawiciel Handlowy- Rynek Koło
Firma Inter Cars
Piła
106 d. temu

Do Filii Piła i Wałcz poszukujemy osób na stanowisko :

Przedstawiciel Handlowy- Rynek Koło Opis stanowiska :

Aktywne poszukiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy

Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów

Monitoring i analiza rynku pod katem szans sprzedażowych

Przygotowanie ofert handlowych

Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

Raportowanie pracy w CRM

Kreowanie dobrego wizerunku firmy Od Kandydatów oczekujemy :

doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

znajomości lokalnego rynku motoryzacyjnego

znajomości budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych

Prawo jazdy kategorii B

doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta (min. 1 rok)

sprawnego poruszania się w środowisku MS Office

optymistycznego podejścia do świata i ludzi Kandydatom oferujemy :

wynagrodzenie : podstawa + premia uzależniona od wyników

pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania stałej współpracy

nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do pracy : telefon, laptop, samochód

Administratorem danych osobowych jest ZAWIEJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą przy 70-

423 Szczecin Marsz. Józefa Piłsudskiego 37 / 4A Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych