Personel Sprzątający
LegionCk
Szczecin, Zachodniopomorskie
‎13 godz. temu

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie prowadzi rekrutację dla naszego Klienta z branży ochrony i sprzątania na stanowisko : PERSONEL SPRZĄTAJĄCY MIEJSCE PRACY : Szczecin WYMAGANIA : orzeczenie o niepełnosprawności -

warunek konieczny dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków dyspozycyjność ZAKRES OBOWIĄZKÓW : sprzątanie pomieszczeń biurowych OFERUJEMY : atrakcyjne wynagrodzenie dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika terminową realizację świadczeń wynikających z umowy, możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę LEGION CK Sp.

z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych.

Wpisany jest do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11 978, KRS : 0000157462. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 lub 513 921 412 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Prosimy o załączenie klauzuli : Informujemy, że administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LEGION CK Sp.

z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 / 507 wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 11 978).

Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom LEGION CK Sp.

z o.o.) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej LEGION CK Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy LEGION CK Sp.

z o.o., wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do LEGION CK Sp.

z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody.

Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania.

A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę LEGION CK Sp.

z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.

Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania.

Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania .

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku