Księgowa / Księgowy ds. środków trwałych (firma produkcyjna)
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Chorzów
‎16 godz. temu

Obowiązki :

  • wdrożenie w zakładzie modułu FA w SAP,
  • objęcie kontroli wewnętrznej nad poprawnością użytkowania modułu,
  • testowanie aplikacji, testowanie nowych zadań wdrożeniowych,
  • zarządzanie problemami, współpraca z IT odnośnie konieczności wprowadzania zmian,
  • prowadzenie szkoleń użytkowników modułu,
  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych oraz prowadzenie ewidencji księgowych i ich uzgadnianie z kontami księgi głównej,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz rozliczanie amortyzacji i umorzeń,
  • księgowanie dokumentacji związanej z inwentaryzacją majątku spółki,
  • raportowanie,
  • współpraca z kontrolerami finansowymi, audytorami,
  • współpraca w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych oraz dokumentów do badań rocznych.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • znajomości zasad i przepisów z zakresu rachunkowości,
  • dobra znajomości języka angielskiego (warunek konieczny),
  • praktyczne doświadczenie w pracy z programem SAP, moduł FA,
  • odpowiedzialność i zaangażowania w realizację powierzonych zadań, dokładność, rzetelność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywności,
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office,
  • zdolności analityczne.
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej działającej na skalę międzynarodową,
  • benefity takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatek wakacyjny.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych