Doradca Klienta ds. reklamy
Polska Press
pomorskie, Słupsk, Polska
23 d. temu

Praca w mediach! Wolne weekendy!

Chcesz poznać świat mediów "od środka"?

Sprawdzić jak działają największe tytuły prasowe : Głos Pomorza, Głos Koszaliński, slupsk.naszemiasto.pl, Naszemiasto.pl, koszalin.

naszemiasto.pl, gk24.pl?

Zobacz na czym polegają efektywne działania marketingowe i sam współtwórz działania reklamowe największych firm!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Region : pomorskie

Numer referencyjny : KOSZ / 8 / 2018 / GL

CO ROBIMY?

Pomagamy firmom z terenu województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego w ich rozwoju i działaniach marketingowych. Pomagamy, doradzamy, ale przede wszystkim słuchamy potrzeb przedsiębiorców i współtworzymy z nimi działania wizerunkowe.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży do Klientów biznesowych oraz obsługa obecnych klientów
  • Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych
  • Budowa i podtrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z Klientami
  • Aktywne poszukiwanie nowych obszarów sprzedaży
  • CO OFERUJEMY?

  • podstawę (zawsze zapewniona!) + prowizja już od pierwszego dnia pracy
  • realną możliwość AWANSU w strukturach firmy
  • opiekę merytoryczną oraz wsparcie doświadczonych handlowców
  • stabilną pracę w stałych godzinach, wolne weekendy, święta i żadnych drugich zmian!
  • KOGO SZUKAMY?

    Osób, które lubią sprzedaż i nie boją się pracy na celach. Mają doświadczenie w pracy z klientem biznesowym, w branży medialnej-

    mile widziane. Są wytrwałe w dążeniu do celu, energiczne, lubią innych ludzi i nie boją się wyzwań.

    Jeżeli jednak Twoje doświadczenie w sprzedaży nie jest jeszcze zbyt duże, ale wiesz, że chcesz to robić- złóż swoje CV! Stawiamy na zaangażowanie i chęć do pracy! Zaopiekujemy się Tobą

    i nie pozostawimy bez szkolenia wdrażającego!

    Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.

    polskapress.pl zakładka : Kariera

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych