Konsultant Techniczny
Unit4
Wroclaw, Poland
3 d. temu

Unit4 zajmuje się w Polsce rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod wspólną marką TETA. Firma oferuje system TETA HR będący liderem na rynku HR oraz zorientowany na ludzi system TETA ERP automatyzujący bieżącą pracę na rzecz działań strategicznych.

Obecnie do naszego działu Customer Support poszukujemy Konsultanta Technicznego, który dołączy do naszego zespołu.

Zakres obowiązków :

  • Rozwiązywanie incydentów i problemów dot. serwerów aplikacyjnych i bazodanowych zgodnie z założonym poziomem usług SLA
  • Monitorowanie, analiza i rozwiązywanie problemów wydajnościowych baz danych Oracle i serwerów aplikacyjnych.
  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów i aplikacji
  • Współpraca z zespołami R&D i Professional Service i pozostałymi liniami wsparcia
  • Wymagania :

  • Podstawowa znajomość administracji Baz Danych Oracle
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Praktyczna znajomość aktualnych systemów operacyjnych Microsoft (Windows 7 / 8 / 10)
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania Microsoft Windows Server (2008 R2 / 2012 R2 / 2016)
  • Podstawowa wiedza z zakresu użytkowania systemów Linux / Unix
  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN / WAN, TCP / IP
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Mile widziane :

  • Znajomość C #, .Net Framework pozwalająca na swobodne czytanie kodu
  • Znajomość optymalizacji zapytań SQL i kody PL / SQL
  • Praktyczna znajomość systemów wirtualizacji Hyper-V, Vmware
  • Doświadczenie w pracy z system ticketowym JIRA
  • Oferujemy :

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Karta multisport
  • Karta benefitowa
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych