Inżynier Projektu
ENCO Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
8 d. temu

Firma ENCO Sp. z o.o., działająca od 29 lat, realizująca szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki w tym : modernizacje istniejących urządzeń rozdzielczych, budowę nowych przyłączy, wdrażanie technologii SMART GRID w sieciach elektroenergetycznych, aktualnie zatrudni na stanowisko : Inżyniera projektu / Inżyniera budowy Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad powierzonymi projektami w zakresie zasilania i modernizacji zasilania elektroenergetycznego.

Główne zadania : 1. Koordynacja powierzonych projektów 2. Weryfikacja dokumentacji technicznej. Przygotowywanie budżetów i harmonogramów prac.

3. Monitorowanie zgodności przebiegu prowadzonych projektów z ich harmonogramami i budżetem. 4. Rozliczanie zrealizowanych prac.

Archiwizacja dokumentacji projektu 5. Wsparcie w zakresie pozyskiwania nowych zleceń : udział w wizjach lokalnych, wycena prac, przygotowywanie specyfikacji technicznych robót.

6. Kompletowanie dokumentacji powykonawczej prac. Do aplikowania na w / w stanowisko zachęcamy osoby spełniające następujące warunki : 1.

Wykształcenie techniczne 2. Praktyczna wiedza o zarządzaniu projektami w branży elektroenergetycznej 3. Dobra umiejętność obsługi AutoCad 4.

Dobra organizacja pracy 5. Zorientowanie na wynik Oferujemy : 1. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ewentualnie inna forma zatrudnienia 2.

Szansę rozwoju kompetencji i możliwość awansu 3. Udział w ciekawych i ambitnych projektach (możliwość zdobycia wymaganej praktyki do uprawnień budowlanych ) 4.

Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy 5. Pakiet multisport 6. Przyjazną atmosferę pracy Jeśli chcesz rozwijać się w naszym zespole, zachęcamy do przesłania aplikacji (CV) na adres e-

mail : z dopiskiem w tytule : Inżynier projektu / . Napisz nam o swoich planach zawodowych i priorytetach w nowej pracy. Prosimy o zawarcie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENCO Sp.

z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku