Pielęgniarka - Praca w USA
EPSN Workforce Poland
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Stanach Zjednoczonych (szpitale prywante) poszukuje Pielęgniarek różnych specjalizacji : Ogólne, Operacyjne, Chirurgiczne, Onkologiczne, Anestezjologiczne) do pracy stałej (zielona karta -

pobyt stały). Rozmowy odbywają się poprzez skype przed podejściem do IELTS. Wymagania :

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe (w pielęgniarstwie ogólnym lub w wybranej specjalizacji)
  • bardzo dobra znajomość angielskiego (IELTS 6.5)
  • gotowość do relokacji do Stanów Obowiązki :
  • opieka nad pacjentami na oddziale
  • raportowanie do przełożonej Oferujemy :
  • pracę stałą (36-48 godzin tygodniowo)
  • zielona karta dla najbliższej rodziny
  • wynagrodzenie 20-35 USD za godzinę (70 tys. USD rocznie) - zależne od lokalizacji oraz doświadczenia zawodowego
  • płatne nadgodziny 150% stawki godzinowej
  • pracodawca opłaca zakwaterowanie do 4 pierwszych tygodni
  • opłacony przelot na miejsce pracy
  • 1000 USD relocation package
  • zwrot kosztów egzaminu NCLEX Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres : Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych