Technik Mechanik
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
śląskie
13 d. temu

Obowiązki :

  • ocena dostarczonych urządzeń od klienta pod kątem działań serwisowych i naprawczych,
  • serwis i naprawa urządzeń wykorzystywanych w pracy przez klienta praca na miejscu w warsztacie,
  • wymiana podzespołów,
  • monitorowanie stanu części zamiennych.
  • Wymagania :

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku doświadczenie w naprawach i serwisach maszyn,
  • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki oraz elektryki,
  • zaangażowanie w powierzoną pracę,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,
  • stacjonarną pracę w Katowicach (w godzinach 08 : 00-16 : 00),
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj