INSPEKTOR WETERYNARYJNY DS. OCHRONY ZDROWIA ZWIERZĄT
Centralna Baza Ofert Pracy
Tczew
2 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 22 / 1176

Obowiązki :

ZAPENIENIE BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTÓW POCHODZENIA ZWIERZĘCEGOW CELU ZAPENIENIA ZDROWIA PUBLICZNEGO

Termin i miejsce składania dokumentów

Dokumenty należy złożyć do : 2022-07-03 Decyduje data : stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu Miejsce składania dokumentów : Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tczewie - sekretariat, ul.

30 Stycznia 29, 83-110 Tczew w godzinach 7 : 30 - 15 : 30

Kontakt : telefon 58 531-15-53 lub 781-691-781, e-mail : piwtczew gdansk.wiw.gov.pl

Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie :

https : / / www.praca.pl / inspektor-weterynaryjny 7184391.html

Wymagania :

Wymagania konieczne :

Umiejętności i uprawnienia :

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie :

  • wyższe (w tym licencjat), weterynaryjne
  • Zawód :

  • Lekarz weterynarii
  • Wymagania pożądane :

    Języki :

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Pozostałe wymagania :

  • Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie : https : / / www.praca.pl / inspektor-weterynaryjny 7184391.html
  • Miejsce pracy : 30 Stycznia 29, 83-110 Tczew, powiat : tczewski, woj : pomorskie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas nieokreślony

    Wymagane dokumenty : Informacja o wymaganych dokumentach znajduje się na stronie : https : / / www.praca.pl / inspektor-weterynaryjny 7184391.html

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty