Obsługa klienta, dział IT, z językiem słoweńskim - możliwość pracy zdalnej
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Białystok, podlaskie, Polska
1 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Białystok

Zadania na stanowisku :

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Świadczenie usług z zakresu pomocy klientom, na wysokim poziomie
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych stosunków z klientami
  • Stały kontakt z klientami
  • Odpowiadanie na wszelkie zapytania, kierowane przez klientów
  • Bieżąca pomoc techniczna, związana z problemami technicznymi
  • Przekazywanie problemów do II i II linii wsparcia (w sytuacjach kiedy problem wykracza poza kompetencje stanowiska)
  • Dbanie o pozytywne relacje i kontakt z klientem
  • Wymagania stawiane kandydatom :

  • wymagana znajomość języka angielskiego oraz języka słoweńskiego
  • konieczna jest znajomość obu języków na poziomie co najmniej B1 / B2
  • swobody do prowadzenia rozmów przez telefon czy mail
  • dyspozycyjności do pracy na pełen etat
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • wysokiej kultury osobistej i rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Nasz klient oferuje :

  • Pracę stacjonarną lub hybrydową (dla osób z Krakowa lub otwartych na relokację) oraz pracę zdalną
  • Elastyczny grafik (
  • Możliwość pracy na I, II zmianę, zmianę nocną i w weekendy)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciągłe poszerzanie kwalifikacji zawodowych, związanych z obsługą klienta
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Benefity dodawane do podstawowej pensji : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych.