Lekarz Kardiolog praca prywatny szpital Kraków
Prowork.PL
Bialystok
4 d. temu
source : infoPraca

Praca dla lekarza kardiologa wrzesień 2021 - prywatny szpital pilnie zatrudni lekarzy kardiologów.

Klient ProworkPL MED, prywatny szpital kardiologiczny rejon MAŁOPOLSKA / kilka lokalizacji zatrudni lekarzy kardiologów - konsultacje oraz zabiegi operacyjne.

Lekarze z zagranicy, min. Lekarze z Ukrainy i Białorusi pomoc w szybkim uzyskaniu PWZ lekarza i w relokacji do pracy jako lekarz w Polsce.

Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy dla lekarzy w prywatnym sektorze opieki medycznej.

ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, prywatnego szpitala i kliniki kardiologicznej rejon Przemyśl / Sanok / Rzeszów zatrudni lekarzy kardiologów do stałej współpracy - zabiegi kardiologiczne i konsultacje pacjentów.

Pracodawca - specjalistyczny szpital specjalistyczny specjalizujący się w diagnostyce i zabiegach kardiologicznych. Rozpoczęcie pracy pilnie od sierpnia / września 2021.

Atrakcyjne warunki współpracy dla lekarza kardiologa i indywidualny grafik pracy / dyżurów w szpitalu. Lekarze z zagranicy bez nostryfikacji dyplomu - teraz pomoc w szybkim uzyskaniu czasowego Prawa Wykonywania zawodu lekarza w Polsce.

W przypadku aplikacji lekarzy z poza UE m.in Ukrainy czy Białorusi - wymagane kwalifikacje uprawniające do otrzymania czasowego Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce.

Ponadto ProworkPL MED oferuje inne oferty pracy dla lekarzy w Polsce - lekarz chirurg, lekarz laryngolog, lekarz stomatolog, lekarz dermatolog, lekarz anestezjolog, lekarz ginekolog - praca dla lekarzy w Polsce.

NIe pobieramy żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy!

Warunki

Stała współpraca z kardiologiem w pełnym wymiarze godzin

System szkoleń specjalistycznych dla lekarzy kardiologów - zapewnione bezpłatnie przez szpital

Wynagrodzenie stawki rynkowe do negocjacji bezpośrednio z pracodawcą

W przypadku zainteresowania pracą na stanowisku lekarz specjalista kardiolog zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz do swojego profilu CV

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania pracą jako Lekarz specjalista kardiolog / inne specjalizacje zarejestruj się na www.prowork.pl i dolącz swoje CV.

Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy 2021 dla lekarzy i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej.

Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8 / 46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.

kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Wykształcenie medyczne i specjalizacja w dziedzinie kardiologii ( lub lekarz w trakcie specjalizacji)

Doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów / operacji kardiologicznych będzie dodatkowym atutem

Gotowość do stałej współpracy od lipca / sierpnia 2021 lub późniejszy termin do uzgodnienia.

Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku