Pracownicy techniczni - hydraulik/elektryk/monter
AdiTech
Bydgoszcz, PL
‎16 godz. temu
source : Europa.jobs

Przyjdź i pracuj dla Aditech w HolandiiW Aditech od 27 lat zapewniamy najlepsze miejsce pracy dla fachowców w dziedzinie inżynierii.

Podwinięte rękawy i satysfakcja w pracy jest dla nas bardzo ważna. To nie przypadek, że na stałe pracują dla nas setki pracowników technicznych.

Współpracujemy z wieloma firmami, od lokalnych przedsiębiorców aż po duże, krajowe organizacje.Czym zajmuje się Aditech?

Jako agencja pośrednictwa pracy w zawodach technicznych, od ponad 27 lat pozyskujemy właściwych ludzi na właściwe miejsca.

Stale poszukujemy dobrych fachowców w dziedzinie elektryki, instalacji lub technologii metali. Możesz być zatrudniony przez Aditech lub bezpośrednio przez naszego klienta : w każdym przypadku zapewnimy Ci dobrą pracę.

Jeśli jesteś we właściwym miejscu, będziesz też czerpał przyjemność z pracy. I o to właśnie nam chodzi!Kogo szuka Aditech?

W Aditech mamy pracę w następujących dziedzinach : Elektrotechnika : -Elektryk-Elektryk w budownictwie mieszkalnym-Elektryk przemysłowy-Elektryk w budownictwie użytkowym-Konstruktor paneli-Mechanik paneli solarnychInżynieria instalacyjna : -Hydraulik-Mechanik HVAC-Mechanik centralnego ogrzewania-Inżynier serwisu i konserwacjiInżynieria metaliCzego potrzebujesz?

 • Doświadczenia w zawodzie-Umiejętności samodzielnej pracy-Wykształcenie kierunkowe i / lub odpowiednie uprawnienia-Niezbędne certyfikaty z zakresu BHP (VCA) lub gotowość do wyrobienia go za naszym pośrednictwem-Czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód-Znajomość języka angielskiego i / lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)Co otrzymasz od nas?
 • Pracę na terenie Holandii-Atrakcyjne wynagrodzenie, ustalane na podstawie doświadczenia-Zwrot kosztów dojazdu do pracy (€0,19 / km)-Możliwość nabycia niezbędnych certyfikatów i / lub dyplomów-Do 25 płatnych dni wolnych od pracy-Odkładane dodatki wakacyjne (nie wliczane w stawkę)-Narzędzia Milwaukee-Odpowiednie ubrania robocze wraz z niezbędnym wyposażeniem ochronnym-Osobę kontaktową z firmy Aditech, która zawsze Ci pomoże- Pierwsze kroki w Holandii z pomocą naszego partnera biznesowego 1ToDrive (dzień wprowadzający, BSN numer, ubezpieczenie, zakwaterowanie)Zmień tą okazję na nową pracę.
 • Aplikuj teraz!Zainteresowany tą pracą?Wyślij swoje CV, a nasz rekruter wkrótce do Ciebie oddzwoni!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku