Pokojówka - pracownik serwisu śniadaniowego - Francja
Sidrom Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej, dla naszego klienta, rekrutujemy osoby chętne do pracy w eleganckim hotelu we Francji na stanowisku : Pokojówka - pracownik serwisu śniadaniowego - Francja Praca w okolicy MetzWymagane - doświadczenie min 1 sezon pracy na stanowisku pokojówki - doświadczenie w pracy przy serwisie śniadaniowym - minimum komunikatywna znajomość języka francuskiego - gotowość do pracy na terenie Francji na 3 do 6 miesięcy - samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Pracodawca zapewnia : - Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę - Ubezpieczenie od kwoty średniej krajowej - Atrakcyjne wynagrodzenie - Pracę w wymiarze 35 h / tydzień - Zwrot kosztów dojazdu do Francji i powrotu do kraju - ZakwaterowanieZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem *Pokojówka - pracownik serwisu śniadaniowego - Francja* na adres : Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp.

z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 7 28-100 Busko - Zdrój tel : 41 370 8018 kom : 519 731 822

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku