Tynkarz - praca w Belgii - rozliczenie od metra
Workingo Sp. z o.o.
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku : Tynkarz Miejsce pracy : Belgia Opis pracy : prace tynkarskie na zewnątrz, prace przy elewacjach Wymagania :

 • doświadczenie w pracy tynkarza
 • prawo jazdy kat. B
 • wykształcenie kierunkowe jest dodatkowym atutem
 • umiejętność samodzielnej pracy
 • znajomość języków obcych - mile widziana Oferta :
 • praca w oparciu o umowę lub na własnej działalności
 • stawka liczona od metra
 • możliwość długotrwałej współpracy Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22 lub 606-150-
 • 565 oraz wysłanie CV przez odnośnik w ogłoszeniu lub na adres praca(małpa)workingo.pl wpisując w tytule : "Dekarz - Holandia" Zgodnie z przepisami każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp.

  z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji.

  Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2021 r. Podstawa prawna : Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach.

  Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani / Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani / Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku