Pracownik ds. sprzedaży i obsługi klienta z j. niemieckim
Profitech Sp. z o.o.
Opole, Opolskie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

OFERTA PRACY PROFITECH Sp. z o. o. to uznany producent z branży stolarki okiennej, który od 18 lat oferuje swoim klientom w kraju oraz za granicą wysokiej klasy okna i drzwi z PVC i aluminium.

Pracownik ds. sprzedaży i obsługi klienta z j. niemieckim Miejsce pracy : Opole ZADANIA :

  • pozyskiwanie oraz obsługa klientów zagranicznych (kraje niemieckojęzyczne)
  • przygotowywanie dokumentów - ofert, umów itp.
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami Firmy OCZEKUJEMY :
  • dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • operatywności i dobra organizacja pracy własnej
  • orientacja na klienta
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office OFERUJEMY :
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • stabilne warunki zatrudnienia Kontakt : tel. 77 / 457 04 91 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Profitech Sp.
  • z o.o. W Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) .

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych