Pomocnik Lakiernika
Bartesko
Koźmin Wielkopolski, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma produkcyjna zatrudni osoby na stanowisko : Pomocnik Lakiernika Zakres obowiązków : - malowanie elementów konstrukcji stalowych na mokro i proszkowo - odpowiednie przygotowywanie elementów stalowych do nałożenia powłoki lakierniczej : odtłuszczanie, usuwanie zanieczyszczeń itp.

Oferujemy : - Pracę w stabilnej finansowo i rozwijającej się firmie, - Pracę od zaraz - Możliwość rozwijania swoich umiejętności w nowoczesnym zakładzie zapewniającym wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą, - Wsparcie przełożonych, - bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie, - Możliwość dodatkowego zarobku za pracę w nadgodzinach, Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.1997 Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z późn. zm.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku