Monterzy izolacji termicznej-zagranica
Altertechnika
Płock, Mazowieckie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl

Firma Altertechnika działająca na rynku krajowym i zagranicznym zatrudni monterów izolacji termicznej. Praca przy montażu i demontażu izolacji termicznych na obiektach przemysłowych.

Praca za granicą, w Belgii Wymagania : *Szkolenia SCC *Znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych *Doświadczenie minimum 3 lata w zastosowaniu technologii zimno i ciepłochronnej Oferujemy : *Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji *Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i społecznych *Transport i zakwaterowanie i odzież.

Biuro czynne : pon pt : 8.00-16.00 w Płocku przy ul. Bielskiej 57 lok.7 (24) 366 66 26 531 001 717 535 008 271 Prosimy wysłać CV i certyfikaty na adres w temacie wpisując MONTER IZOLACJI-

zagranica . Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.

U. z 2016r. poz.922) . Zastrzegamy sobie prawo z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku