PRACA NIEMCY: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWGO
Agencja Pracy East Power
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

East Power sp. z o. o. KRAZ 18242 świadczy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko : Operator Wózka Widłowego Praca od zaraz lub w późniejszych terminach Lokalizacja : ok.

Düsseldorfu Stawka : 13 EUR / h brutto - netto I klasa podatkowa 9,24EUR, III klasa podatkowa 11,30EUR Wymagania : - Uprawnienia na wózek widłowy czołowy, - Doświadczenie w pracy jako operator, - Chęć pracy na magazynie, - Dobra organizacja pracy, - Odpowiedzialność i zaangażowanie, - Własne auto na wyjazd - mile widziane, - Znajomość języka niemieckiego - podstawy wymagane.

Zakres obowiązków : - Obsługa wózka widłowego, - Załadunki / rozładunki, - Komisjonowanie towarów, odbiór-wydawanie towaru, - 160h w miesiącu - możliwe nadgodziny 125% płatne, 125% nocki, 150% niedziele, 200% święta.

Zapewniamy : - Umowę na warunkach niemieckich w oparciu o układ zbiorowy IGZ (dodatkowo płatne nadgodziny, godziny nocne, praca w święta), - Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec, - Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin, - Możliwość wysokiej liczby godzin (8h / dziennie + nadgodziny), - Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki, - Korzystną I klasę podatkową więcej na rękę dzięki pracy przez naszą agencję, po pierwszym przepracowanym miesiącu organizujemy przejście na jeszcze korzystniejszą III klasę podatkową, - Zakwaterowanie : zorganizowane przez pracodawcę.

Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km, - Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld, - Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech, - Zwrot kosztów za badania lekarskie (po pierwszym przepracowanym miesiącu), - Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich, - Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia : organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji, - Zwrot 50% kosztów dojazdu na projekt po przepracowanym miesiącu, - Dodatek dla kierowcy 50EUR miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV przez formularz aplikacyjny - wiadomość priv oraz kontakt telefoniczny Nr telefonu : 1.

  • 48 570 440 105 2. +48 530 844 775 3. +48 575 440 785 4. +48 575 440 254
  • Zgłoś tę pracę