pracownik produkcji - spawacz
Randstad Polska
Osła, Polska
5 d. temu

Miejsce pracy : Osła, gmina Gromadka.

Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym i uprawnieniami spawalniczymi.

Zaaplikuj do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o ofercie.

oferujemy

  • umowę o pracę, na początku umowę o pracę tymczasową (umowa o pracę na czas określony), później umowę bezpośrednio z firmą naszego klienta
  • wynagrodzenie zasadnicze z dodatkiem spawalniczym ok. 4500 zł brutto / m-c i premię
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i udziału w szkoleniach doskonalących
  • możliwość zatrudnienia na długi okres
  • pracę na 3 zmiany po 8 godzin dziennie : 06.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-06.00
  • zadania

  • Twoim głównym zadaniem będzie spawanie elementów stalowych
  • oczekujemy

  • certyfikatu spawacza MAG
  • ukończonego kursu obsługi suwnic
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • otwartości do pracy w nadgodzinach, firma wchodzi w okres piku produkcyjnego
  • zdolności komunikacyjnych
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47