Sprzedawców bezpośrednich UMOWA O PRACE!
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Kraków Region : Małopolskie Prężnie rozwijająca się firma na rynku ogólnopolskim zatrudni osoby na stanowiska : -

Asystent Przedstawiciela Handlowego (6 wolnych wakatów) - Przedstawiciel Handlowy (3 wolne wakaty) - Asystent Managera (3 wolne wakaty)Praca na terenie Krakowa i okolic.

Obowiązki : - pomoc w prowadzeniu biura handlowego - utrzymywanie wspołpracy z obecnymi klientami - wprowadzanie nowych usług w życie -

zarządzanie grupami osób - pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych oraz biznesowychWymagania : - punktualność - mobilizacja do pracy -

komunikatywność - kreatywność - miła aparycja - motywacja do pracyOferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie (od 2000 złł) -

cały cykl szkoleń potrzebnych do pracy - pracę w młodym i dynamicznym zespole - możliwość rozwoju zawodowego i awansuZainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Uprzejmie informujemy, iż oddzwonimy tylko do wybranych kandydatów.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych