Szef kuchni sushi
SABI SUSHI
Gdansk, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs
 • Poszukuje doświadczonego Sushi Chef dla Norwegii.Kwalifikacje : -1 do 5 lat doświadczenia;-obywatelstwo europejskie;Oferujemy : - wynagrodzenie miesięczne od 28 000 do 35 000 NOK, zgodnie z wykazanym doświadczeniem;
 • SUSHI SABI : Jesteśmy jedną z największych sieci sushi w Skandynawii, która stale się rozwija.W tej chwili mamy 26 lokali, od czystych sklepów na wynos, przez restauracje, restauracje i 2 Fine Dining Omakase oznaczone gwiazdką Michelin (Stavanger i Oslo.

  Od 10 do 160 miejsc, mamy wszystkie rodzaje doświadczeń, które łączy jedna rzecz : Skupienie w jakości i prostocie, zapewniając naszym gościom jak najlepsze wrażenia.

  Nasze moto to : Sunn, ærlig og ekte sushiSushi do folku Zdrowe, uczciwe i prawdziwe sushiSushi dla ludzi W związku z tą nieustanną ekspansją, mamy ogromne zapotrzebowanie na Sushi Chefów, a także na pozycje liderów w naszych restauracjach.

  W tej chwili mamy wolne stanowiska w Stavanger, Bergen i Arendal. W każdej chwili możemy mieć dostępne nowe otwarcia i pozycje.

  Kładziemy duży nacisk na wszystkich naszych pracowników i rozwijamy naszych pracowników w bezpiecznym i przyjemnym środowisku pracy.

  Dla nas, jak wspomniano poniżej, możliwości ewolucji wewnątrz sieci są kluczowe i chcemy zatrudniać osoby, które mają duże ambicje do rozwoju i bycia kimś więcej niż Sushi Chefem, zapewniającym naszym gościom jak najlepsze wrażenia.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku