Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim w TopTalents
TopTalents
Rzeszów, podkarpackie, Polska
‎8 godz. temu
source : students

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta ds. obsługi klienta z językiem niemieckim (C1).

Oferta firmy

  • Praca w międzynarodowym środowisku z możliwością codziennego użycia języka niemieckiego oraz angielskiego;
  • Przyjazna atmosfera pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny;
  • Aktualnie praca zdalna, a po powrocie do biura dogodna lokalizacja w Śródmieściu.
  • Opis stanowiska

  • Odpowiednie wsparcie merytoryczne oraz techniczne dla klientów banku dotyczące m.in. produktów, oferty, współpracy oraz zgłaszanych problemów;
  • Wspieranie klientów, współpracowników i innych interesariuszy, przede wszystkim w ramach codziennej bankowości związanej z zarządzaniem środkami pieniężnymi;
  • Koordynowanie przychodzących zapytań od klientów i interesariuszy;
  • Rejestrowanie i aktualizowanie elektronicznych informacji o klientach oraz udostępnianie informacji odpowiednim działom i innym interesariuszom;
  • Udział w wewnętrznych projektach i praca nad rozwojem działu, metod działania i pracy współpracowników.
  • Pożądane doświadczenie zawodowe

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta biznesowego (kontakt telefoniczny oraz mailowy);
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym oraz znajomość bankowości transakcyjnej;
  • Komunikatywność, rzetelność oraz skoncentrowane na zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta;
  • Elastyczne i pozytywne nastawienie;
  • Umiejętność dobrej komunikacji z klientami / interesariuszami na różnych poziomach organizacyjnych;
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy.
  • 2 lata doświadczenia
  • Znajomość języków obcych : Angielski B2;Niemiecki C1
  • Zgłoś tę pracę