kasjer/sprzedawca Lewiatan Leśna
Lewiatan
Lipowa, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osoby, która zajmie się obsługą Klienta na kasie oraz wykładaniem towaru w sklepie spożywczym Lewiatan w Leśnej.

Poszukujemy również osób do obsługi na stoisku mięso / wędliny. Oferujemy szkolenie w zakresie wymagań na Twoim stanowisku pracy- przygotujemy Cię do sprawnego i efektywnego poruszania się po sklepie, pomożemy Ci zdobyć doświadczenie również w pierwszych krokach na rynku pracy. Oferujemy :

 • umowę o pracę
 • pracę w systemie dwuzmianowym
 • szkolenia
 • przyjazną atmosferę pracy Oczekujemy :
 • rzetelności i uczciwości
 • samodzielności Mile widziane są również osobny ze stopniem niepełnosprawność. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail.
 • UWAGA : Twoje oferta pracy CV bez poniższego wpisanej oświadczenia o dobrowolnej zgodzie na przetwarzanie Twoich danych osobowych nie będzie mógł być rozpatrywana ! "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922)" Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

  Informujemy, że Administratorem danych jest JKM TRADE sp.zoo. sp.k. z siedzibą w Bielsko-Biała przy ul. Krakowskiej 194.

  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku