praca na magazynie w Niemczech- dodatek za pierwszy tydzień 450 euro!
Randstad Polska
Szczecin, Polska
‎22 godz. temu

Poszukujesz pracy w Niemczech? Posługujesz się językiem niemieckim lub angielskim co najmniej na poziomie podstawowym? Zapewniony transport pracowniczy będzie dla Ciebie dodatkowym atutem?

Mieszkasz w okolicach Szczecina? Jeśli na odpowiedź na każde pytanie brzmi "tak"- zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub wyślij SMS o treści "Praca w Niemczech" na numer 601 503 953.

Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do pracy w magazynie lidera rynku branży e-commerce!

oferujemy

  • pracę w centrum logistycznym w Niemczech z zapewnionym przewozem pracowniczym z miejscowości w okolicach Szczecina
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez niemiecki oddział Randstad
  • stawkę godzinową w wysokości 11,33 euro / h brutto , godziny nocne płatne +30% ( 14,27 euro / h brutto )- w przeliczeniu na złotówki odpowiednio 50,50zł / h brutto i 63,92zł / h brutto!
  • w przypadku podjęcia pracy od zaraz dodatkowy bonus : za podjęcie pracy w pierwszym terminie (17.06 czwartek) oraz przepracowanie bez absencji pełnego pierwszego tygodnia (do 26.
  • 06 sobota) pracownicy otrzymają dodatek w wysokości 450 euro!

  • opiekę w języku polskim
  • szybki proces rekrutacyjny
  • zadania

  • proste prace magazynowe- order picking
  • kompletowanie zamówień
  • weryfikacja zgodności produktów
  • pakowanie produktów do wysyłki
  • współpraca z pozostałymi pracownikami
  • ścisłe przestrzeganie wewnętrznych przepisów
  • oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy od zaraz
  • co najmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w wyżej wymienionych systemach (poniedziałek-sobota)
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na magazynie
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47