Pracownik Gastronomii - Pomoc Kuchenna (roznoszenie posiłków) Warszawa
Dussmann Polska Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
6 d. temu
source : FACHPRACA

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Pracownik Gastronomii Pomoc Kuchenna

Miejsce pracy : Warszawa (ul. Szamocka 6)

Kontakt telefoniczny : 606 898 220

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy :

Dobra, stabilna praca - umowa o pracę! lub umowa zlecenie

Praca : poniedziałek piątek / możliwe weekendy i święta

Elastyczny grafik : zmiany 8-godzinne lub 12-godzinne

Stawka godzinowa : 18,30 zł brutto / godzina

TERMINOWE WYPŁATY!

Wsparcie Zespołu i przełożonego

Oczekujemy :

Chęci do podjęcia pracy na stałe

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zadania :

Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług.

Pomoc na kuchni, dystrybucja posiłków do pacjentów.